2019 İlkbahar-Yaz 8 Saç Önerisi

Bu sezon saçlarda hem doğal ve umursamaz görünümler hem de minimal ve jet modeller ön plana çıkıyor. Karakterli örgüler, ıslak bitişler, minimal kesimler ve oyuncu tonlar: 2019 İlkbahar/Yaz sezonunun favori 10 saç trendini keşfedin.

1- Minimal Pixie

Yeni sezonda pixie kesimler daha minimel. Buzz kesimden biraz daha uzun, klasik Audrey Hepburn görünümünden biraz daha kısa, net ve sade bu kısa saçı 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda çokça göreceğiz.

2- Islak ve Geriye

İster dağınık ve dokulu, isterseniz de jet bitişli ve pürüzsüz; geriye taranmış, ıslak saçlar yaz sezonunda modern ve minimal güzelliğin olmazsa olmazlarından.

3- Dağınık Topuz

Daha havalı, uçuş uçuş ve biraz da romantik bir topuzdan hoşlanıyorsanız sezonun Viktoryen temalı dağınık topuzları favorileriniz arasına hızla girecek.

4- Kulak Arkası

Sofistike, cool ve umursamaz. Tam ortadan ayırdığınız saçlarınızı yeni sezonda kulak arkasına tarayın. Bu modelin en mükemmel tarafı bir çift statemant küpe ile görünümünüzü yükseltebilmeniz.

5- Saç Bantları

Minimal balerin şeritlerinden, ben burayadayım diyen volümlü taçlara, sıcak sezonun olmazsa olmaz saç aksesuarları arasına bantlar da girmeye hazırlanıyor.

6- Bebe Perçemler

Biraz nostaljik, biraz asi. Cesaretinizi şimdiden toplayın, çünkü 2019 yazında XS perçemler zirveye oynamaya hazırlanıyor.

7- Elle Taranmış

Elle taranmış gibi salaş, dağınık dokulu ve doğal saçlar yükselişte. Bu model, saç görünümlerine çok da vakit harcamak istemeyenlerin yeni kurtarıcısı olmaya aday.

8- Karakterli Örgüler

Bir elin nesi var iki elin sesi var! 2019 yazında klasik örgüler çoğalarak saçlarda daha dominant ve daha güçlü bir duruş sergiliyor ve güzellik portrelerine kimlik kazandırıyor.

  • Yorum Yapın