24 – 30 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Burçlar ve Yükselen Burçlar İçin 24 – 30 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, haftalık burç yorumları burçlarımız üstünde olumlu enerjiler olduğu hakkında bilgiler veriyor. Gökyüzü burçlar ve yükselen burçlar için sunduğu enerjiler hayatımızda ne gibi değişiklikler ve özel yaşamımız hakkında ne tür enerjilerde yoğunlaştığını anlatıyor. Bu hafta haftalık burç yorumlarımıza beraber bir göz atalım. Hafatlık burç yorumları her hafta düzenli olarak haftalikburcyorumlari.com‘da takipte kalabilirsiniz.

Koç Burcu 24- 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

koç burcu yorumları, yükselen koç burcu yorumları, haftalık koç burcu yorumları koç burcu özellikleri ve yükselen koç burcu özellikleri

Koç: Köklü değişimler ve kariyerinizde ilerlemeler  yaşayabileceğiniz enerjiler mevcut.

Koç ve yükselen burcu koç olanlar; Bu hafta iş değişikliği ve finansal anlamda olumlu enerjiler sizleri bekliyor. İş hayatınızda geleceğiniz için önemli adımlar atabileceğini bir hafta olabilir. Ailenizle keyifli anlar yaşayabilir beraber organizasyon planları yapabilirsiniz. Finansal anlamda iyileşme enerjinizi daha fazla arttırabilir. Bu hafta dış görünüşünüzü de yenilemeli ve kendinize bir çeki düzen vermelisiniz.

Özel yaşamınızda Eş veya sevgilinizin etkileri altında kalarak bunu iş yerine yansıttıysanız buna bir dur diyebilmelisiniz. Kariyerinize zarar verecek olayları işe taşımamalısınız. Bu hafta hem aşk hemde iş konusunda kendinizi tazeleyebilirsiniz.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Boğa Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

boğa burcu yorumları, yükselen boğa burcu yorumları, boğa burcu haftalık yorumları, boğa burcu özellikleri ve yükselen boğa burcu özellikleri

Boğa: Yaratıcı fikirler, yüksek yaşam enerjisi bu hafta sizinle

Boğa ve yükselen burcu boğa olanlar; Bu hafta yorumunuzda sizler için yaratıcı fikirler ve enerjiler söz konusu. hayal etmek korktuğunuz şeyleri yaşayabilir, farklı işlere girebilir ve tatmadığınız duyguları yaşayabilirsiniz. Bu hafta sizler için olumlu ve yoğun enerjiler mevcut. Özellikle bu hafta alacağınız kararlar geleceğinizi etkileyebilir.

İş hayatınızda ve eğitim hayatınızda öncü bir rol alabilirsiniz. Ekonomik olarak rahatlayabileceğini bir hafta yaşayabilirsiniz.Özgür olmalı fikirlerinizi hayata geçirmeli ve kararlı olmalısınız.

Özel hayatınızda olumlu enerjiler yoğunlaşıyor. Kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Sevgiliniz size yol göstermede yardımcı olarak sizin için fedakarlıklar yapabilir.  İlişkinizde güven sorunun yersiz bir düşünce olduğunu anlayarak partnerinize daha fazla bağlanabilirsiniz. Kıskanç kişilerin işilkinize zarar verecek söylemlerine kulak asmamalısınız.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


İkizler Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu özellikleri, yükselen ikizler burcu özellikleri, ikizler burcu yorumları, yükselen ikizler bburcu yorumları haftalık izkiler burcu yorumu

İkizler: Bu haftanın yoğun ve olumlu enerjilerindense az olan ama sizi etkileyecek enerjilerden korunmalısınız.

Yengeç ve yükselen burcu yengeç olanlar; Bu hafta   seyahatler, tatil planları, deniz yolculukları gibi durumlar yaşayabilirsiniz.  Bu hafta sizler için yoğun enerjiler barındırıyor. Finansal konularda kaynaklarınızı arttırmak için daha çok çalışmalı ama risk almaktan kaçınmalısınız. Bu hafta bilmediğiniz işlere girmemeli aksi halde zarar edebilirsiniz. Hafta boyunca kontrollu olmalı kontrolu elden bırakmamalısınız.

Özel yaşamınızda özellikle bekar ikizleri, maceraya atılmak  yeni bir ilişkiye başlamak hayali size pahalıya patlayabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Partnerinizin yakınlarıyla alakalı öfke anında söylenecek bir söz ilişkinize zarar verebilir ve ilişkinizi yaralayabilir.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Yengeç Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu özellikleri, yükselen yengeç burcu özellikleri, yengeç burcu haftalık yorumları, yengeç burcu

Yengeç: Kötü arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkartarak birçok şeyi yoluna koyabilirsiniz.

Yengeç ve yükselen burcu yengeç olanlar; Bu hafta arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ve sağlayacağınız kazanımlar ön planda. Bu hafta hem heyecan verici hemde hoşnut olmayacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde size zarar veren ve ailenize zarar vereceğini düşündüğünüz kişileri hayatınızdan çıkarabilir, gerçek dostların kıymetini tekrar fark edebilirsiniz. Ticari işlerinizde ve iş hayatınızda şans sizden yana. Yüksek enerjiniz ile bu hafta fazla kazanımlar sağlayarak finansal açıdan rahatlayabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi olan yengeçler çocuklarının  başarılarıyla sevinebilir ve onun için aktive ve tatil planları düşünebilirsiniz.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Aslan Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu yorumu, aslan burcu haftalık yorumu, yükselen aslan burcu yorumu, aslan burcu haftalık yorumu, yükselen aslan burcu yorumları

Aslan: Huzurunuzu bozan ve sürekli enerjinizi emen kişileri hayatınızdan uzaklaştırabilisiniz.

Aslan ve yükselen burcu aslan olanlar; Bu hafta aile ilişkilerinde yaşamış olduğunuz gerginlikleri geride bırakıyorsunuz. Sizi kullanmaya çalışan ve faydalanmaya çalışan menfaatçi arkadaşlarınıza da kısıtlamalar getirerek enerjinizi daha fazla yükseltebilirsiniz.İş hayatınızda heyecan verici ve olumlu gelişmeler kat edebilirsiniz. İş veren olmak gibi bir hayalini varsa olumlu işler başarabilirsiniz.

Özel yaşamınızda uzun yıllardır yaşamadığınız kadar olumlu ve huzurlu yaşayabileceğiniz enerjiler mevcut. Kıskanç arkadaşlarınızı ilişkinizden ve kendinizden uzak tutarak huzurlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden aslanlar için sürpriz evlilik kararları olabilir.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Başak Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

başak burcu çzellikleri ve yükselen başak burcu özellikleri, haftalık başak burcu özellikleri

Başak:  Partnerinize haketmediği suçlamaları yöneltmemelisiniz.

Başak ve yükselen burcu başak olanlar;  Bu hafta babanız yada babanızın yakını ile ilgili konularda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Aile içinde bazı durumların artık değişeceği gerçeğine varabilmelisiniz. İş yerinizde zıtlaşmalar yada gecikmelerden kaynaklı gerginlikler yaşayabilirsiniz. İşinizi dahada zora sokmak istemiyorsanız öfke anında söyleyeceğiniz cümlelere dikkat etmelisiniz. Bu hafta iş yerinizde  yöneticinizin değişmesiyle daha ılımlı bir iş ortamına sahip olabilirsiniz

Özel yaşamınızda, ailenizdeki gerginliklerin yada iş yerindeki olayların suçlusu partnerinizmiş gibi onlara mal etmemelisiniz. Bu durumdan dolayı size küsmesi kırılması ve ilişkinizde yaralanmalara neden olabilir.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Terazi Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu ve yükselen terazi burcu özellikleri, yükselen terazi burcu yorumları, haftalık terazi burcu yorumları, terazi burcu

Terazi: Sabretmek ve iyi düşünmek, gayretinizi esirgemeden çalışmanın meyvesini bu hafta alabilirsiniz.

Terazi ve yükselen burcu terazi olanlar; Bu hafta beklenmedik değişimlerle karşı karşıya alabilirsiniz. Daha deneyimli kişilerin uyarılarını dikkate almalısınız. Kendinizi geliştirmeli ve doğru bildiklerinizi gözden geçirmelisiniz.  Ekonomik sorunların bu hafta ailenizin de desteği ile  ortadan kaybolacağı ve yatırımlarınızda kazanç sağlayacağınız enerjiler mevcut.

Eş veya sevgilinizle yatırım planları yapabilir, para ile ilgili sorunları geride bırakabilirsiniz. Ailenizdeki sorunlara karşı göstermiş olduğunuz sabrın meyvesini alabilir ve haklılıklarınızın gün yüzüne çıkması ile huzur ortamına kavuşabilirsiniz.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Akrep Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu, yükselen akrep burcu özellikleri, haftalık akrep burcu yorumları, yükselen akrep burcu yorumları ve özellikleri

Akrep: Sırrını korumak istiyorsan başkalarının sırlarını ortaya dökme. İki kişinin bildiği sır sır değildir.

Akrep ve yükselen burcu akrep olanlar; Bu hafta sırlar ortaya dökülebilir. .Üçüncü bir kişinin ipleri koparması sonucu her şey ortaya çıkabilir. Asla ortala çıkmaz dediğiniz şeyler, mahremiyet ve gizlilik gerektiren konularda zor durumda kalabilirsiniz. Çevrenizdekilere ve ailenize karşı haksızlık yapmamalı gerçeklerden kaçarak işleri yokuşa sürmemelisiniz.

Özel yaşamınızda , güven olmayan ilişkiler bu enerjiler altında bitebilir.  Kendinize yapılmasını hoş karşılamadığınız durumları başkalarına yaşatmamalısınız.  İş ve özel hayatınızda sırlarınızın ortaya dökülmesini istemiyorsanız  başkaları için önemli ve mahrum olan şeylere saygı duymalısınız. Aksi halde karşıdan gelen tepkiler ilişkilerinize zarar verebilir.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Yay Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yay burcu yorumu, yükselen yay burcu yorumu, haftalık yay burcu yorumları, yay burcu özellikleri, yükselen yay burcu özellikleri

Yay: Art niyetli arkadaşlarınızı tespit etmeli ve iş yerinizdeki rekabette ise geride kalmamak için çaba sarf etmelisiniz.

Yay ve yükselen burcu yay olanlar; Bu hafta incinmeler ve kazaların yaşanabileceği enerjiler mevcut.Ani hareketler, dikkatsiz çalışmalar bedenen incinme yada küçük kazalarla sonuçlanabilir dikkatli olmalısınız. İş yerinizde ise rekabet ortamı artıyor. Sizde bu yarışta olmak ve arada kalmamak için kendi gelişiminize önem gösterebilir, işinizle ilgili eğitim programlarına dahil olabilirsiniz.  Sağlığınıza dikkat etmek içi yeme içmenizi düzen altına almanız faydanıza olacaktır.

Özel yaşamınızda  arkadaşlarınız içinde bulunan art niyetli ve kötü düşünceli kişilerin ilişkinizi bozmak için bazı söylemlerde bulunabilir. İlişkinize zarar gelmemesi için önleminizi önceden almalı  ve özel hayatınızın yıpranmasına izin vermemelisiniz.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Oğlak Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

oğlak burcu , yükselen oğlak burcu,oğlak burcu yorumu

Oğlak: Bu hafta üstünüzdeki yüksek ve olumlu enerjileri şansa bırakmak yerine tecrübelerinizle çalışarak yakalamalısınız.

Oğlak ve yükselen burcu oğlak olanlar; Bu hafta sizleri başarıya götürecek enerjiler mevcut. İşte, aşkta ve aile hayatınızda daha tecrübeli hareket ederek daha neşeli zaman geçirebileceksiniz. Bu hafta iş hayatınızla ilgili büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatlar kariyerinizi geleceğe taşıyabilir. Tüm bunlar için çaba sarf etmeli ve her şeyi şansa bırakmamalısınız.

Özel hayatınızda ise , ektiğinizi biçme zamanı. Yaptıklarınız iyiyse iyi olumsuzsa olumsuz enerjilerle karşılaşabilirsiniz. Eğer yeni bir ilişkiye başladıysanız partnerinizin duygularından emin olmak için onu denemek yerine, zaman onun duygularının size karşı gerçekten samimi ve dürüst olduğunu gösterecektir.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Kova Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

kova burcu , kova burcu özellikleri, haftaık kova burcu yorumları, yükselen kova burcu özellikleri

Kova: Enerjinizi sömüren hem iş hemde aşk hayatınızda yanlış kişilere şans vermemelisiniz.

Kova ve yükselen burcu kova olanlar;  Bu hafta işinizle ilgili alışıklığınız dışında gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler olumluda olabilir olumsuzda. Yanlış insanlara şans vermekten vazgeçmezseniz iş yerinizde ilerlemek yerine kendi yerinizde saymaya devam edebilirsiniz. Gerçek dostlarınızın önerilerini dinlemeli yanlış kişilere fırsat tanımaktan vazgeçmelisiniz. Seyahatler ve ev hayatınızda yapacağınız yenilikler için bu hafta kararlarınızı netleştirebilirsiniz.

Özel hayatınızda, eş veya sevgilinizin yakınlarıyla uğraşmak yerine direk partnerinizle bu konuları konuşarak anlaşarak huzur ortamı sağlayabilirsiniz. Dedikoducu kişilerle muhattap olmak yerine partnerinize güvenin ve sorunları beraber kendi başınıza çözmeyi denemelisiniz.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…


Balık Burcu 24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumu

balık burcu haftalık yorumları, balık burcu yorumu, yükselen balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri, yükselen balık burcu özellikleri, haftalık balık burcu yorumu

Balık: Sizi seven kişilerin öneri ve uyarılarına kulak asmalısınız

Balık ve yükselen burcu balık olanlar; Bu hafta kardeşlerle ilgili konularda olumlu enerjiler içinde olabilirsiniz. iş hayatınızda ortaya çıkan sürpriz seyahatler ise aile içinde sorunlar çıkartabilir.  Ailenize emek vermeden çaba göstermeden kazanımların olmayacağını anlatmalı ve iş yerindeki her detayı yakınlarınızla paylaşmamalısınız.

Özel yaşamınızda , beklenmedik anda çıkan seyahatlerde dikkatsizlik kaynaklı  maddi hasarlar ve kazalar olabilir. Eş veya sevgilinizin uyarılarına kulak asmalı ve onun uyarılarına karşı anlayışı davranmalısınız. İlişkinize zarar verecek sert iletişim dilinden kaçınmalı mutluluğunuz için sabır gösterebilmelisiniz.

Güzel enerjilerle dolu güzel haftalar dileriz…

The post 24 – 30 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları appeared first on Haftalık Burç Yorumları.