Kadininadresi.com, kadınlara yönelik özgün ve nitelikli bilgiyi kadın okurlarla buluşturmayı amaç edinmiş genç kadın girişimciler tarafından 2019 Yılı Nisan ayında  projelendirilmiş ve yayın hayatına başlamıştır. Kadınların ilgilendiği pek çok kategoride güncel yayıncılık yapma hedefiyle, çiçeği burnunda bir kadın portalı olarak hepinizi selamlıyoruz.

Sitemizde; kadın sağlığı, cilt bakımı, güzellik ipuçları, beslenme tavsiyeleri, moda ve kadını ilgilendiren majör kategorilerde güncel yayınlarımızı bilgisayarınızdan, telefon veya tabletlerinizden takip edebilirsiniz. Sitemiz tüm cihazlarla uyumlu (responsive) olarak tasarlanmıştır. Küçük bir ekip olmakla birlikte, okuyucularımızın sitemize; görüş, yorum ve katkılarıyla destek olacaklarına inanıyor, kısa sürede etkileşimi yüksek sosyal kadın platformu olabilmeyi umuyoruz.

İnandığımız etik değerler ve Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereğince yayıncılık hak ve kısıtlamalarımızı biliyor, gizliliğinizi, sağlığınızı ve manevi değerlerinizi daima gözeten bir anlayışla yayın yapıyoruz. Siz değerli okuyucularımızdan da, ilgili kullanım koşulları ve gizlilik politikası sayfalarımızı incelemenizi rica ediyor, sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Vizyonumuz

Okuyucusuyla daima etkileşim içerisinde olan, trafiğini her gün artıran kadına dair nitelikli bilgi ihtiyacının önemli bir kısmını amaçlayan ve bu hedeflerini daima koruyan bir proje olmak.

Misyonumuz

Türk kadın internet kullanıcıları tarafından bilinir olan, örnek gösterilen ve Türk internet mecrasına kategorimiz dahilinde nitelikli içerik yayıncılığıyla katkı sağlamak, alanında örnek bir kadın portalı olmak.

Bu değerlerimiz doğrultusunda bizlere, eleştirileriyle, sorularıyla ve düzeltmeleriyle katkıda bulunacak hanımlara şimdiden teşekkür ederiz.